Realizace zahrad - Schuch

Realizace zahrad

Do návrhů a následných realizací používáme hlavně vlastní výpěstky z naší školky. Ručíme za perfektní kondici rostlin. Víme o nich první poslední, jak se rozrůstají, jak se chovají na daném stanoviště. Výsledkem je zdravá harmonická zahrada.

Návrh zahrady - Schuch

Průběh realizace

Zahrady tvoříme v jarním nebo podzimním období. Podzim je o chlup lepší, protože rostliny po přechodu do vegetačního klidu (opadu listí) sice dál rostou, ale energii investují hlavně do zakořeňování a ne do tvorby listové plochy jako na jaře. Takové rostliny jsou pak následující vegetační sezónu odolnější vůči stresu ze sucha a tepla, působení škůdců a chorob. Ale není to dogma – když zajistíme kvalitní zálivku (nejlépe instalací závlahového systému), umíme zrealizovat zahradu i v červnu.

A teď jak postupujeme krok po kroku. Na startu vytyčíme záhony a plochy trávníku, rozmístíme rostliny a necháme vás umístění odsouhlasit. (Hlavně kvůli zakrytí nevhodných průhledů do okolí, odclonění od sousedů apod.) Potom už sázíme a pokládáme obrubníky. Přichází na řadu položení závlahy, kterou v záhonech zamulčujeme. A ve finále pokládáme travní koberce nebo vyséváme trávník. Hotovo, předáváme, zahrada je vaše!

Zpracujeme návrh zahrady i Vám, chcete?

„Realizace naší zahrady s firmou Schuch dopadla na jedničku. Nejvíce oceňuji osobní přístup a ochotu poradit. Vše proběhlo hladce a profesionálně.“ 

Josef Vodička

Máte zájem o realizaci zahrady? Stačí se nám ozvat.

Kontakt

  • Tradice 
    Jsme už 5. generace zahradníků.
  • Kvalita  
    90 % sortimentu pěstujeme sami u nás v ČR.
  • Lidský přístup  
    Pro zeleň žijeme a rádi s ní (po)radíme i vám.