Návrhy zahrad - Schuch

Návrhy zahrad

Děláme návrhy a realizace zahrad rodinných domů i veřejných prostor na Hradecku, Pardubicku, v Praze a okolí. Rostlinám rozumíme díky vzdělání a letitým zkušenostem z vlastní okrasné školky. Zahrady pojímáme jako cele od flóry přes designový nábytek po technická řešení.

Návrhy zahrad, studie - Schuch

Studie

Přetaví vaše představy, sny a požadavky do řešení a návrhů, které do posledního metru zohlední možnosti pozemku a vytáhnou z něj to nejlepší.

Fotodokumentace a zaměření

Řešený prostor si nafotíme a provedeme jednoduché výškopisné a polohopisné zaměření stávající situace pozemku. V této fázi s vámi také zkonzultujeme místní klimatické a půdní podmínky.

Situace

Připravíme půdorysné řešení = hlavní rozvržení hmot a ploch, zónování funkcí (např. pobytovou zónu okolo domu a návaznost na případné umístění bazénu nebo jezírka).

Vizualizace

Ukazuje jednotlivé pohledy do řešeného prostoru, abyste si dokázali budoucí zahradu lépe představit pěkně v detailech a mohli se začít těšit, co všechno tam budete moci dělat.

Inspirativní listy

Prezentují variantní řešení a příklady detailů navrhovaného prostoru (ohniště, vodní prvek, užitková zahrada, vegetace…). Díky nim můžeme udat směr, který půjde ruku v ruce s vašimi přáními.

Podívejte se na naše realizace
a také si dopřejte návrh zahrady od odborníků.

Návrhy zahrad, projekt - Schuch

Prováděcí projekt

Slouží jako podklad pro realizaci zahrady. Bez něj by se následná realizace zahrady neobešla.

Osazovací plán

Obsahuje přesnou specifikaci rostlinného materiálu + umístění. Kompoziční složení a výběr zeleně zaručují atraktivitu a proměnlivost v průběhu celého roku, aby bylo nač koukat od jara do zimy a zahrada vás bavila pořád.

Fenologická tabulka

Zobrazuje seznam použitého rostlinného materiálu a jeho působení v čase – doby nakvétání a vzájemné interakce rostlin. Tvoříme ho hlavně pro větší trvalkové záhony.

Technické detaily

V případě projektovaných dílčích prvků v architektuře vaší zahrady můžeme zpracovat technické podklady – jak rozměrově, tak technologie proveditelnosti. Záleží nám na kvalitě a dobrých vztazích, proto spolupracujeme s prověřenými odborníky na závlahu, tvorbu vodních prvků i automatické robotické sekačky.

Položkový rozpočet

Uvádí seznam použitého materiálu, rozpis a nacenění prací. Při realizaci zahrady naším týmem vám můžeme díky vlastní okrasné školce nabídnout stejnou dřevinu různých velikostí, a tak jde v případě potřeby hýbat s rozpočtem. Samozřejmě doporučujeme investici do pár větších dřevin, aby bylo na co koukat hned po výsadbě.

Cena návrhu záleží na velikosti řešeného prostoru a složitosti vašich požadavků, to proto na webu nenajdete ceník. Cenu se ale dozvíte včas, abyste se mohli v klidu rozhodnout.

Máte zájem o návrh zahrady? Řekněte si o nezávaznou nabídku.

Kontakt

  • Tradice 
    Jsme už 5. generace zahradníků.
  • Kvalita 
    90 % sortimentu pěstujeme sami u nás v ČR.
  • Lidský přístup 
    Pro zeleň žijeme a rádi s ní (po)radíme i vám.